Просування статтями: Вінні Пух і всі-всі-всі
У 2013 році в нашому сервісі вперше з'явилася комплексна послуга статейного просування (створення статті та її розміщення на відповідних майданчиках). Протягом двох років ми отримали понад 4000 заявок тільки за тарифом «Лінь розбиратися». Якщо дивитися по використаним для просування ключовими словами, то практично кожен сайт наростив позиції і збільшив трафік з органічної видачі. Ми вже писали огляд про послугу просування статтями.Однак до сих пір залишається кілька питань, які нам дуже часто задають клієнти. Зараз ми постараємося максимально докладно на них відповісти.
Отже, що таке Статейное просування?
Один з методів отримання природних посилань для сайту. В еру Минусинска це як ніколи актуально. Політика нашої компанії, перш за все, полягає в застосуванні тільки білого SEO для просування ресурсів.
Як ви отримаєте посилання, якщо скористаєтеся послугою статейного просування (тариф «Лінь розбиратися»)?
Суть методу:
- Ми підбираємо 3 ключових запиту, які є:
- релевантними - описують діяльність вашої компанії;
- конкурентноспроможними - ми можемо вивести ці запити в ТОП;
- корисними - здатні привести додатковий трафік на сайт;
- Після цього ми придумуємо цікаву тему для ваших потенційних клієнтів. Щоб користувачі могли не тільки знайти статтю в пошуку, але і захотіли її прочитати.
- Пишемо статтю, яку цікаво, зручно, легко читати. У ній розміщуємо посилання на сайт з обраних ключових слів (до 3-х посилань).
- Розмножуємо текст і отримуємо сотні унікальних варіантів однієї статті (як робити розмноження - читайте тут),щоб в кожен ресурс був відправлений унікальний варіант вихідного тексту.
- Розсилаємо отримані статті по майданчиках вручну.
- Протягом 2-3 місяців отримуємо результат - поліпшення позицій по просуваються в статті ключових запитах і зростання трафіку за рахунок отримання природних посилань на сайт.
Тариф «Зроби сам» відрізняється від попереднього опису тільки тим, що ви самостійно підбираєте ключі, пишете і готуєте статтю до розсилки по майданчиках. Якщо все зроблено правильно, то ви отримаєте той же самий результат. Докладну інструкцію про самостійну підготовку статті можна знайти в нашому майстер-класі.
За якими майданчикам ми розсилаємо варіанти статті?
Відзначимо, що на кінець серпня 2016 року в нашій базі більше 200 білих ресурсів. З них лише 30-40% саме каталоги статей - сайти-журнали, в яких зібрані цікаві тексти по одній або різним темам. Решта сайти: блоги, новинні портали, прес-релізнікі і інші майданчики, де можна розміщувати статті. Там зібрано безліч корисної інформації, є реальні відвідувачі. Ось кілька прикладів: http://daychel.ru/blogs/, http://kolombinka.ru/blogs/, http://www.livejournal.com/, https://newsland.com/ і т.д.
Серед них зустрічаються не тільки «збірники» з усіх галузей знань, а й вузькотематичні сайти. Наприклад, тільки по медицині або по кулінарії. Тому не варто очікувати, що ваша стаття, в якій йдеться про ремонт комп'ютерної техніки, буде розміщена на всіх ресурсах нашої бази. Кожну окрему статтю приймають зазвичай від 100 до 180 майданчиків, в залежності від теми і сфери бізнесу. І це правильно, інакше посилання з нетематичні для вас ресурсу викликали б питання у пошукових роботів.
Коли варто чекати ефекту?
Майданчики, на яких проводиться розміщення варіантів вихідного тексту, приймають статті по-різному. Хтось в день відправки, хтось після тижневої, а то і місячної модерації і т.д. Ще буде потрібно час, щоб пошуковики проиндексировали з'явилися посилання.
Саме тому ми не можемо в підсумковому Звіті вказати прямі посилання на сторінки, де розміщена стаття. У Звіті представлені тільки самі ресурси, в які була відправлена стаття:
Нарощування посилальної маси, підвищення позицій і зростання трафіку відбувається поступово. Повністю відсутній ефект «засланого вибуху», при якому сайт може потрапити під фільтри пошукових систем.
Через 2-3 місяці після статейного просування результат буде найбільш показовим, однак не варто думати, що далі сайт повернеться до колишніх позицій. Досягнутий ефект буде зберігатися. Ми також рекомендуємо його підкріплювати і іншими посиланнями.
Резюмуємо:
- Немає сенсу чекати, що всі ресурси бази підійдуть для розміщення вашої статті. З 200 наявних майданчиків в базі ми виберемо відповідні.
- Кожна заявка підходить для просування тільки по 3 ключовими словами. Але самих заявок може бути необмежена кількість для 1 ресурсу.
- Не варто шукати розміщені статті на майданчиках відразу після отримання Звіту. Даремно витратите час, знайдете максимум пару-трійку статей.
- Пряме посилання на статтю в Звіті ми дати теж не можемо. Інформацію розміщують власники ресурсів і, в основному, не повідомляють нам прямого адреси. Роблять вони це на безоплатній основі і вимагати з них звіт марно.
Так як же тоді перевірити, що всі роботи проведені?
Як оцінювати результат просування статтями?
- По позиціях. Цей параметр, мабуть, цікавить наших клієнтів більше за інших. Перейдемо від слів до фактів.
- Зростання позицій очевидний.
- Як перевіряємо: рекомендуємо робити заміри до статейного просування і через 2-3 місяці, використовуючи сервіси http://allpositions.ru/ або https://seolib.ru/.Відзначимо, що дивитися позиції необхідно за обраними для просування ключових запитах.
- По трафіку. Для просування ми беремо запити, які вбивають в рядок пошуку потенційні клієнти. З ростом видимості сайту по цих запитах збільшується і пошуковий трафік по ним.
- Як перевіряємо: за допомогою Яндекс.Метрики (ще раз нагадуємо про те, що на сайті повинна бути встановлена система аналітики). Для відстеження ефекту заходимо в розділ Звіти, вибираємо Стандартні звіти → Відвідуваність.
- У календарі виставляємо цікавий для нас період. Якщо замовили послугу в лютому, значить, включаємо до звіту лютий, березень, квітень, травень. В ідеалі варто перевіряти статистику через 2-3 місяці після завершення статейного просування. Для наочності вибираємо деталізацію по місяцях.
- Далі робимо вибірку по фразам. Нас цікавлять тільки ті, що ми використовували для просування статтями. Натискаємо кнопку Застосувати.
- Отримуємо ось такий графік. Роботи почали проводити в лютому. Результат відстежували тільки за обраними для просування ключовим словам. Зростання трафіку більше, ніж в 6 разів. Показник збільшується.
- За приростом природних посилань.
- Після статейного просування в Яндекс.Вебмастере ви зможете відстежити кількість зовнішніх посилань. Так як майданчика розміщують тексти поступово, то і кількість отриманих посилань буде змінюватися.
- За ростом ТІЦ
- Збільшення ТІЦ не є обов'язковим при статейному просуванні, однак у багатьох сайтів спостерігається зміна даного показника в більшу сторону через 3-5 місяців.
- Як перевіряємо: через Яндекс.Вебмайстер.
- За глибиною індексації сайту.
- Ресурс почав швидше індексуватися пошуковими системами. У базі Яндекса з'явилося більше сторінок ресурсу.
- Як перевіряємо: через Яндекс.Вебмайстер.
Підсумковий бліц питання-відповідь:
- Чому мені надійшли листи тільки від 50 каталогів? Де решта?
Відповідь: Кількість листів завжди менше, ніж кількість каталогів, в які була відправлена інформація про вашому сайті.
По-перше, не всі каталоги підтверджують отримання заявки.
По-друге, деякі каталоги надсилають підтвердження не відразу, а тільки після перевірки з повідомленням про те, прийнята стаття чи ні. Зверніть увагу, що модератор каталогу може розглядати заявку від 1 години і до місяця.
По-третє, багато поштові сервери фільтрують деякі повідомлення від каталогів, приймаючи їх за спам. Не забувайте перевіряти відповідну папку на вашій пошті. Тому листів зазвичай і приходить менше.
- Чи зможу я отримати прямі посилання на розміщену статтю?
Відповідь: На жаль, отримати список посилань ви не зможете. Так як підсумком пошукового просування статтями є безкоштовні природні посилання. Відзначимо, що гроші ви платите тільки за нашу роботу (написання статті, підготовка в реєстрації, розсилка). Підсумкове рішення про розміщення статті приймає власник каталогу, а не ми. Тому надати звіт з прямими посиланнями на варіанти вашої статті неможливо технічно. Знайти текст в каталозі за адресою сайту складно. Це можна зробити тільки вручну по розділу, зазначеному в звіті, і за датою реєстрації.
- Що може вплинути на результат статейного просування?
З основного:
- Цікавий інформаційний, а не рекламний текст.
- Присутність обраного ключового слова на сторінці сайту, на яку веде посилання зі статті.
- Хороша підготовка до реєстрації - отримані після розмноження варіанти повинні мати схожість не більше 10-20%.
Детальніше про всі умови, які повинні бути дотримані, можна прочитати тут.
Замість підсумків: подивитися усі кейси по статейному просуванню можна тут.
Якщо вам сподобалися результати, і ви хочете «прокачати» власний сайт - замовляйте послугу Просування сайтустаттями.
Залишилися питання - пишіть їх в коментарях. Ми обов'язково відповімо!
Автор: Оле Лукое (ГО “Чорны Троянди”) Керівник відділу копірайтингу |
Сподобалася стаття?
'via Blog this'
Комментариев нет :
Отправить комментарий